3 pareltjes van Ben Tiggelaar uit de psychologie

Wekelijks schrijft Ben Tiggelaar een column voor het NRC. We verzamelde hiervan 3 pareltjes van Ben Tiggelaar met superconcrete en extreem nuttige inzichten uit de psychologie.

1. Het beste idee ooit uit de psychologie
Hoe help je mensen hun gedrag te veranderen? Psycholoog Kurt Lewin kwam “met het beste idee ooit”. 

Lees de column 


2. Waarom veranderen lastig is (en wat wél werkt)

Hoe maak je van mooie plannen en goede voornemens werkelijkheid? NRC-columnist en gedragswetenschapper Ben Tiggelaar schreef er een boek over: De Ladder, met praktische tips voor gewoontedieren.

Lees de column


3. Hoe je de beste prestaties neerzet

Wie zich richt op leren in plaats van op prestaties, boekt doorgaans meer succes.

Lees de column

 

MBA in één dag 
Nieuwsgierig geworden naar meer van Ben? Ben Tiggelaar geeft 16 spril 2019 het seminar MBA in één dag in Utrecht. In zijn seminar brengt hij de beste management inzichten op het gebied van leiderschap, organisatie, strategie en verandering samen in een compact een rijk gevuld seminar. Bomvol inzichten die je meteen kunt toepassen op kantoor.

Meer informatie