Jitske Kramer en Remco Claassen op het podium
Integrale video's nu tijdelijk te bekijken
Op 17 november 2022 was het seminar Psychologie van het Overtuigen in Leusden. Een tjokvol programma met een lineup om van te smullen: de 7 beste beinvloedingsexperts van Nederland en als very special guest: dr. Robert Cialdini (auteur van de megaseller Invloed).
Jitske Kramer en Remco Claassen 'on stage'
Op dit seminar helden corporate antropoloog Jitske Kramer en leiderschapstrainer Remco Claassen een geweldig verhaal. 500 mensen zaten op het puntje van hun stoel. Wij namen de bijdragen op en mogen ze nu tijdelijk met je delen!
Nu tijdelijk te bekijken (met wachtwoord)
We kregen van Jitske en Remco toestemming om de integrale video van hun presentatie beschikbaar te stellen. Exclusief voor relaties en volgers van DenkProducties. Zij kregen een mail met wachtwoord dat toegang geeft tot deze verhalen:
Jitske Kramer: betere besluiten en sterkere teams
Remco Claassen: de kern van persoonlijk leiderschap
Het wachtwoord van deze video's hebben relaties van DenkProducties in hun mail ontvangen. Wachtwoord kwijt? Mail even naar customercare@denkproducties.nl
2023 = hele dag Jitske + hele dag Remco
Waarom doen we dit? Omdat Jitske en Remco volgend jaar hun eigen seminar hebben bij DenkProducties:
✅ Jitske Kramer – Teamintelligentie – 20 april (beoordeling: 8,83)
✅ Remco Claassen – Verbaal Meesterschap – 16 mei (beoordeling 9,02)
En deze video’s zijn een ideale manier om met hen kennis te maken.
